Używane meble z zagranicy – dobry i tani sposób na szybie urządzenie domu

0
426
Używane meble z zagranicy - dobry i tani sposób na szybie urządzenie domu

Ukłon projektantów wnętrz w stronę stylu vintage oraz shabby, zwrócił uwagę na kopalnię prawdziwych perełek meblowych sprowadzanych z zagranicy. Meble używane sprowadzane z z zagranicy, to tania alternatywa, dla drogich nowych mebli czy kanap. Niewielki lifting, czy drobna kosmetyczna zmiana mogą wyczarować ze starego mebla prawdziwą perełkę, która zachwyci swoim wyglądem i wpasuje się w modny styl vintage lub shabby.

Tania i szybka metamorfoza domu

Meble używane z zagranicy cieszą się bardzo dużą popularnością, nie tylko u koneserów starych przedmiotów, ale świetnie sprawdzają się także w tanim i szybkim urządzeniu domu w starym dworkowym stylu, lub sielskim przyjaznym klimacie. Do urządzenia domu można użyć mebli sprowadzanych prawie z całej Europy, a niepowtarzalny styl, oraz bardzo dobre wykonanie z litego drzewa to niezaprzeczalny atut tych mebli. Używane meble z zagranicy to zróżnicowana oferta nie tylko kanap i mebli, ale także wyposażenia AGD oraz oświetlenia.

Przygotowanie transportu mebli z zagranicy

Wypatrzony mebel na targach w Niemczech o wielkogabarytowym wymiarze to nie problem dla transportu. Bus z Niemiec do Polski to opcja dla tych, którzy cenią sobie fachowy transport w tanich cenach używanych mebli. Co w przypadku oszczędności i chęci taniego urządzenia domu w niepowtarzalnym klimacie ma decydujące znaczenie. Zrealizowanie tego przedsięwzięcia na własną rękę może tworzyć wiele problemów, dlatego usługa profesjonalnej firmy, może ten proces ułatwić i przeprowadzić bezpiecznie i bezstresowo. A powierzony mebel bezpiecznie i w całości, bez uszkodzeń dotrze do miejsca docelowego. Ten rodzaj transportu sprawdzi się w przypadku mebli o nietypowych kształtach, oraz dużych wymiarach.

Stare meble od nowa

Duże stylowe meble z zagranicy mogą wymagać niewielkiej odnowy lub renowacji. Jeżeli nie dysponujemy dużym budżetem możemy ten zabieg przeprowadzić we własnym zakresie. Niewielka zmiana koloru, odświeżenie starej tapicerki czy wypolerowanie mosiężnego żyrandola nada nowego szlifu starym używanym meblom z zagranicy. Renowację czy położenie nowej tkaniny na kanapę czy fotel możemy zlecić tapicerowi, a w zmianie koloru dębowych szaf czy witryn pomoże zaprzyjaźniony stolarz. Dla klienta oznacza to możliwość umeblowania domu w tani i oryginalny sposób, a zlecenie przewozu niepowtarzalnych mebli  busom z Niemiec zaoszczędzi kłopotu i trudności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here