Proste i efektowne krzesło wykorzystane w stylistyce skandynawskiej

0
288
Proste i efektowne krzesło wykorzystane w stylistyce skandynawskiej

Styl skandynawski cieszy się dużym zainteresowaniem. Charakteryzuje się zastosowaniem jasnych, naturalnych materiałów, które wyróżnia prostota i oszczędność formy. W kwestii wyposażenia stawia na minimalizm. Aranżacyjny styl z dalekiej Północy chętnie wykorzystuje krzesła w roli flagowego elementu wystroju, stawiając na drewno w jasnym wykończeniu. Na jakie zatem produkty warto zwrócić uwagę?

Krzesło w stylu skandynawskim

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, umeblowanie w stylu skandynawskim charakteryzuje prostota wykonania, której jednak nie sposób utożsamiać z banalnością i sztampowością. Najlepiej o tym fakcie przekonuje krzesło Kris – proste, ale efektowne, w dodatku o uniwersalnym charakterze. Charakteryzuje się oryginalnym kształtem, stonowaną kolorystyką oraz estetycznym wykonaniem, dzięki czemu przyciąga uwagę wszystkich stawiających na praktyczne i atrakcyjne wizualnie wyposażenie. Stanowi połączenie wysokiej jakości tworzywa sztucznego, efektownej skóry ekologicznej z gatunkowym drewnem bukowym. Taka kompozycja okazuje się gwarantem trwałości, wytrzymałości oraz niekwestionowanej estetyki.

Proste, eleganckie i wygodne

Należy zauważyć, że krzesła Kris to modele wyróżniające się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również komfortem użytkowania. Wyposażone w wygodne oparcie i wyprofilowane siedzisko uprzyjemnią nawet najdłuższe rozmowy, nie powodując bólu oraz dyskomfortu. Co więcej, z racji swoich stosunkowo niewielkich gabarytów, doskonale sprawdzą się zarówno w dużych przestrzeniach, jak również we wnętrzach o ograniczonym metrażu.

Czy tylko do domów i mieszkań?

Krzesło Kris, podobnie jak inne modele o stylistyce skandynawskiej z łatwością można wpasować nie tylko w wystrój wnętrz mieszkalnych, ale również publicznych. Są chętnie wybierane podczas urządzania recepcji, poczekalni, urzędów, a także przestrzeni biurowych i usługowych. Z uwagi na swoją charakterystyczną prostotę, mogą być wykorzystane w stonowanych i łagodnych aranżacjach, jak również w tych, w których stawia się na wyraziste akcenty. Szczególnie popularne w trzech kolorach: szarym, czarnym i żółtym, choć nie brakuje również innych wariacji. Krzesła Kris są dostępne także w patchworkowym wydaniu, dzięki czemu mogą być wykorzystywane także w innych stylistykach aranżacyjnych.

Krzesło jako element całego wystroju

Aranżacja pomieszczenia musi być spójna i harmonijna. Tylko wtedy zagwarantuje należyte efekty wizualne. Dlatego krzesła są jednym z elementów wystroju. Na tle białych ścian, przytulnego oświetlenia i stylistycznie pasujących dodatków pozwolą wykreować uporządkowany wystrój – o wysokim potencjalne praktycznym i estetycznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here