Poznaj profesjonalne rejestratory Dahua

0
171
Poznaj profesjonalne rejestratory Dahua

Rynek urządzeń wykorzystywanych do budowy systemów monitoringu rośnie z każdym rokiem. Jednym z największych dostawców profesjonalnych rozwiązań zdalnego nadzoru video jest Dahua. Produkowane przez Dahua rejestratory wyróżniają się szeregiem zalet i praktycznych funkcji.

Nowe możliwości, jakie otworzył przed projektantami systemów bezpieczeństwa, rozwój nowych technologii sprawiły, że użytkownicy mogą obecnie wybrać spośród szerokiego spektrum zaawansowanych systemów alarmowych, kontroli dostępu czy właśnie monitoringu wizyjnego. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się szerzej zaletom rejestratorów Dahua. Sprawdzimy również, na co zwrócić uwagę, decydując się na ich zakup oraz gdzie można je kupić.

Poznaj markę Dahua

Zanim przejdziemy do szczegółów, sprawdzimy, czym zajmuje się producent rejestratorów, marka Dahua. Wspomniana firma jest doświadczonym dostawcą profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, obecnym na światowych rynkach od 2001 roku. Chiński producent należy do największych dostawców wysokiej klasy systemów monitoringu kompatybilnych z technologią IP oraz rozwiązań analogowych i hybrydowych – AHD, HD-TVI, CVBS czy HD-CVI. Sprzęt tej marki jest oferowany m.in. przez sklep EC System.

Dlaczego warto wybrać rejestratory Dahua?

Przyjrzyjmy się zaletom, jakie płyną z wyboru opisywanych w artykule urządzeń. Dlaczego warto wybrać rejestratory Dahua?

  • Niezawodność – przede wszystkim sprzęt wyróżnia się bezawaryjną pracą pod ciągłym obciążeniem przez całą dobę i 365 dni w roku. Jednocześnie nie wymaga praktycznie żadnych czynności obsługowych, poza wynikającymi z ewentualnych zmian w harmonogramie zapisu czy ustawieniach monitoringu.
  • Dobra cena – wśród zalet rejestratorów Dahua jest również ich bardzo atrakcyjna cena. Dodajmy, że w portfolio produktowym można znaleźć modele hybrydowe, dzięki którym nie musimy wymieniać całej instalacji – możemy łączyć funkcje dostępne dla systemów IP z dotychczas używanymi kamerami analogowymi.
  • Bogate funkcje – wykrywanie ruchu czy wtargnięcia oraz integracja z systemem SSWiN to jedne z wielu funkcjonalności urządzeń.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż rejestratory Dahua zostały zamknięte w solidnych obudowach, odpornych na uszkodzenia. Urządzenia mogą też pracować w szerokim zakresie temperatur. Z ich ofertą można zapoznać się pod adresem: https://sklep-ecsystem.pl/manufacturer/dahua/monitoring-hd-cvi-rejestratory-hd-cvi.

Na co zwrócić uwagę, wybierając rejestrator Dahua?

Opisywane przez nas produkty cechują się rozmaitymi funkcjami oraz parametrami. Na co zatem zwrócić uwagę, wybierając rejestrator Dahua?

  • Działanie w modelu hybrydowym – jedną z zalet produktów, jest możliwość działania w modelu hybrydowym. Jeżeli potrzebujemy możliwości połączenia systemów kamer analogowych z monitoringiem IP to funkcje okaże się niezwykle przydatna.
  • Dostępna liczba kanałów – oferowana liczba obsługiwanych kanałów powinna uwzględniać aktualne potrzeby w zakresie ilości podłączonych kamer IP oraz ewentualne możliwości rozbudowy systemu.
  • Obsługiwane kodeki kompresji – rejestratory Dahua wspierają zaawansowane kodeki kompresji video, obniżające objętość przesyłanych informacji przy zachowaniu dobrych parametrów obrazu wideo.
  • Funkcje zdalnego zarządzania systemem – nie bez znaczenia jest oczywiście możliwość zdalnego dostępu do podglądu na żywo, archiwum video czy funkcji zarządzania systemem. Rejestratory Dahua mogą być zdalnie kontrolowane z użyciem aplikacji mobilnej lub dedykowanego oprogramowania.
  • Wbudowany switch PoE – obecność przełącznika kompatybilnego z technologią Power over Ethernet pozwala na zasilanie kamer IP z użyciem technologii PoE.

Decydując się na zakup rejestratora, warto przemyśleć nie tylko aktualne potrzeby, lecz również perspektywę w rozbudowy instalacji monitoringu wizyjnego w przyszłości.

Gdzie mogę kupić rejestratory Dahua?

Wielu użytkowników poszukuje zaufanego dostawcy rejestratorów Dahua na polskim rynku. Rozważając zakup, zdecydowanie warto zapytać o rekomendację instalatora oraz sprawdzić oceny poszczególnych sklepów w internecie. Jednym z polecanych dostawców jest sklep internetowy EC System. Klienci znajdą tam szeroki wybór rejestratorów monitoringu IP i hybrydowych w atrakcyjnej ofercie cenowej i uzyskają fachowe doradztwo w doborze sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here