Modne drzwi wewnętrzne 2022

0
345
Modne drzwi wewnętrzne 2022

Wybór drzwi wewnętrznych niewątpliwie ma duże znaczenie. W tym przypadku warto kierować się nie tylko estetyką, ale też jakością samego materiału oraz rodzajem ościeżnic. Dzięki temu zyskuje się produkt, który będzie nie tylko świetnie się prezentował, ale nawet po wielu latach zachowa swoje parametry techniczne.

Drzwi wewnętrzne – wybór ma znaczenie

Wybór drzwi wewnętrznych jest naprawdę duży. Dlatego też nie warto iść na kompromisy, lecz należy szukać najlepszego rozwiązania dla siebie. Można zdecydować się na klasyczne, zabudowane drzwi z matową okleiną, które spodobają się miłośnikom skandynawskiego stylu, ale i minimalistom. Świetnie prezentują się drzwi z okleiną imitującą naturalne drewno. Widoczne na powierzchni słoje i sęki podkreślają rysunek drewna, a przy tym dodają wnętrzu elegancji. Oczywiście to nadal nie koniec możliwości. Można bowiem zdecydować się na drzwi wewnętrzne z przeszkleniami. Stanowią one świetną dekorację, ale co ciekawe, optycznie powiększają wnętrze, sprawiając, że zyskuje nieco więcej lekkości. Można wybrać takie, które posiadają np. matowe szyby. Wzór przeszkleń nie musi być w żadnym wypadku pospolity. Dobrze sprawdzą geometryczne przeszklenia, ale też duże dzielone szyby. Ciekawym wariantem są drzwi, których fragmenty mają szklane przeszklenia, a także dekoracyjne frezowania. Takie rozwiązanie rzeczywiście zachwyca. Na stronie DDD: https://www.ddd.com.pl/drzwi-wewnetrzne/ można znaleźć modne drzwi renomowanych producentów.

Na jaki kolor drzwi postawić?

Drzwi wewnętrzne dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Możecie je dobrać pod kolor wykończenia ścian czy wykończenia podłogi. Bardzo modne są drzwi w kolorze białym. Można również postawić na uniwersalne drzwi w kolorze brązowym. Trzeba przyznać, że takie rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Jeżeli lubicie industrialny styl i chcecie dodać wnętrzu loftowy charakter, to polecamy Wam drzwi wewnętrzne w kolorze szarym. Można oczywiście postawić na drzwi w kolorze czarnym, które szczególnie spodobają się miłośnikom aranżacji black and white. Jeżeli lubicie bawić się modą i stawiacie na ciekawe aranżacje i dodatki, to polecamy Wam drzwi w kolorze białym, np. do sypialni czy salonu, zaś do kuchni czy pokoju dziecka można wybrać drzwi w kolorze czarnym. Takie rozwiązanie podkreśli daną aranżację i sprawi, że zyska więcej polotu. Drzwi wewnętrzne należy także dopasować do łazienki czy toalety. Tutaj można także wybrać modele z przeszkleniami, np. luksferami. Dolna część skrzydła musi posiadać podcięcie, które zapewnia prawidłową wentylację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here