Miski stojące WC – funkcjonalne wyposażenie łazienki, które wyróżnia się wyjątkowym designem

0
174
Miski stojące WC - funkcjonalne wyposażenie łazienki, które wyróżnia się wyjątkowym designem

Przemyślana konstrukcja oraz staranne wykonanie toalet stojących znajdujących się w ofercie marki Laufen sprawiają, że stanowią one nie tylko funkcjonalny element wyposażenia łazienki, ale także godną uwagi podstawę całej aranżacji pomieszczenia. Dzięki temu, że Laufen współpracuje z uznanymi projektantami, którzy mają wpływ na kreowanie największych światowych marek, klienci mogą zdecydować się na spójne i niepowtarzalne wyposażenie całej łazienki, aby wyróżniała się ona wysoką estetyką oraz zapewniała relaks podczas dbania o codzienną higienę. Dlatego warto również zapoznać się z ofertą dopracowanych pod każdym względem misek WC stojących, które podobnie jak umywalki, wanny oraz baterie łazienkowe cechują się oryginalnym stylem i harmonijnym wzornictwem.

Czym kierować się przy wyborze miski stojącej WC?

Odpowiednio dobrane miski WC stojące świetnie sprawdzają się w łazienkach urządzonych w różnych stylach i cechujących się różnym metrażem. Warto jednak pamiętać o tym, aby wybrać produkty o odpowiednim rozmiarze i z dobrze dobranym rodzajem odpływu. W zależności od rodzaju zabudowy klienci mogą między innymi zdecydować się na taki produkt jak miska WC stojąca z odpływem poziomym, zwanym również poznańskim, lub miska WC z odpływem pionowym, zwanym warszawskim. Wysokiej jakości miski WC z różnymi rodzajami odpływów znajdują się w kolekcjach marki Laufen, spośród których warto wymienić Sonar, The New Classic, Laufen Pro, LUA oraz Kartell • Laufen.
Wymienione wyżej kolekcje pozwalają na wybór misek stojących WC o różnych ciekawych kształtach. Dzięki temu idealną dla siebie propozycję znajdą zarówno inwestorzy poszukujący nowoczesnych rozwiązań (na przykład z kolekcji Kartell • Laufen, Sonar czy Laufen Pro), jak i klasycznych kształtów (The New Classic). Aby podjąć odpowiednią decyzję zakupową, warto przyjrzeć się nieco bliżej proponowanym kolekcjom.

Miski stojące WC z kolekcji Sonar – nowoczesna kolekcja, która zachwyca delikatnymi kształtami

Kolekcja Sonar, której autorką jest Patricia Urquiola, inspirowana jest wodą. Dlatego miski stojące WC z kolekcji Sonar wyróżniają się nowoczesnymi, opływowymi kształtami, które przypominają naturalne ruchy wody i fal dźwiękowych rozchodzących się pod jej powierzchnią. To sprawia, że toaleta stojąca zaprezentowana w tej kolekcji wyróżnia się delikatnie wygiętym kształtem, który dodaje aranżacji charakteru i jednocześnie lekkości. Warto również wspomnieć, że miski WC z serii Sonar można z powodzeniem łączyć z pozostałymi elementami wyposażenia pojawiającymi się w tej samej kolekcji, na przykład z umywalkami i wannami, tworząc spójny oraz pięknie prezentujący się wystrój łazienki.

The New Classic – neoklasyczna kolekcja dodająca wnętrzom elegancji

Zaprojektowana przez Marcela Wandersa kolekcja łazienkowa The New Classic pozwala na ponowne odkrycie klasycznego stylu w nowoczesnej formie. Dzięki temu wybrane miski WC stojące połączone z dopasowanymi pod względem stylu umywalkami, bateriami, meblami oraz wannami sprawiają, że wnętrza łazienek zyskują niepowtarzalną, ikoniczną aranżację, która nie rezygnuje jednak z nowoczesnych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Warto między innymi wspomnieć, że w miskach WC o neoklasycznych kształtach zastosowano technologie pojawiające się również w nowoczesnych kolekcjach, na przykład miski bezkołnierzowe rimless, a także możliwość wyboru powłoki Laufen Clean Coat, która ułatwia utrzymanie toalety w czystości.

Elegancka kolekcja Kartell·Laufen, która wyróżnia się nowoczesnym i przemyślanym designem

Kolekcja Kartell·Laufen to niezwykły efekt współpracy światowych projektantów, Ludovici i Roberto Palomba, ze szwajcarską marką Laufen, która wyróżnia się 125-cio letnim doświadczeniem w tworzeniu wyjątkowego wyposażenia łazienek. Dzięki temu proponowane miski WC stojące z kolekcji Kartell·Laufen charakteryzują się nowoczesnymi, eleganckimi kształtami, które bardzo dobrze prezentują się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Z kolei tym, co z pewnością wyróżnia opisywaną kolekcję, są miski stojące w czarnej i szarej wersji kolorystycznej. W efekcie inwestorzy mogą z łatwością stworzyć niepowtarzalne wnętrza, które będą zachwycały stylem i przemyślanym doborem poszczególnych elementów wyposażenia.

Designerska kolekcja Laufen PRO, która świetnie wpisuje się w aktualne trendy i potrzeby domowników

Planując przemyślane wyposażenie nowoczesnej łazienki, warto również zwrócić uwagę na miski stojące WC z kolekcji Laufen PRO powstałej z myślą o tym, aby spełniać wszystkie najważniejsze potrzeby domowników. Dlatego miska stojąca WC Laufen PRO wyróżnia się prostą, geometryczną konstrukcją, którą można łatwo dopasować do aranżacji całej łazienki. Ponadto klienci mogą z powodzeniem zdecydować się na pięknie prezentujące się przyciski spłukujące, które będą stanowiły godne uwagi uzupełnienie stylu danego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here