Klej kontaktowy w sprayu – niezawodność i szybkość działania

0
989
Klej kontaktowy w sprayu - niezawodność i szybkość działania

Dlaczego klej kontaktowy w sprayu cieszy się taką popularnością? Przede wszystkim jest to produkt niezwykle trwały i prosty w użyciu. Klejone powierzchnie dzięki niemu związują się w bardzo krótkim czasie, a na ich rozłączenie nie wpływa nawet wysoka temperatura.

Kleje kontaktowe dostępne są również w kilku różnych wariantach, dzięki czemu łatwo dostosować je do konkretnego zadania i oczekiwań. Doskonale sprawdzą się przy klejeniu zarówno gumowych tworzyw sztucznych, jak i naturalnych powierzchni.

Klej kontaktowy w sprayu

Decydując się na klej kontaktowy w sprayu możesz mieć pewność, że dwie klejone ze sobą powierzchnie połączą się ze sobą niezwykle szybko. Aby tak się stało, wystarczy jedynie nałożyć produkt na każdą ze stron, a następnie je ze sobą połączyć. Nie ma tu konieczności odłączania ich na chwilę, by potem przystąpić do ponownego łączenia, cała procedura nie zajmuje więc wiele czasu.

Błyskawicznie łączy klejone powierzchnie

Skuteczność, jaką ma klej kontaktowy w sprayu, umożliwia dopasowanie dwóch materiałów za pierwszym razem. Następnie konieczne jest jedynie przyciśnięcie ich do siebie na kilka sekund, po czym nastąpi trwałe wiązanie. Produkty dostępne są w różnych wariantach, a ich sposób nakładania pozwala na precyzyjną regulację szerokości strumienia kleju, dzięki czemu nie trzeba przejmować się nieporządkiem.

Przed nałożeniem kleju pamiętać warto o wyczyszczeniu i osuszeniu powierzchni klejonych. Świetnie sprawdzić się tu może np. odtłuszczacz w sprayu, dostępny na stronie RubberPro.

Płyty i maty fluorowe VITON, FKM, FPM

W sklepie RubberPro znaleźć można wiele różnorodnych produktów wysokiej jakości. Obok klejów kontaktowych, dostać tam można także płyty gumowe czy maty fluorowe FKM/FPM/viton o różnej grubości.

Doskonale do klejenia gąbki poliuretanowej nadawać się też będą dostępne tam kleje poliuretanowe. Znaleźć tam też można produkty nadające się do klejenia obrzeży PCV, płyt meblowych czy innego rodzaju tworzyw. Przed wyborem produktu zawsze jednak zapoznaj się z jego specyfikacją i upewnij, że działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

RubberPro posiada bardzo wiele preparatów, dostępnych w kilku wariantach. Przed zakupem dokładnie więc sprawdź, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli nie jesteś pewny, skontaktuj się z doświadczonymi pracownikami i opowiedz, do czego klej kontaktowy w sprayu, kleje poliuretanowe lub inne produkty będą Ci potrzebne.

Na pewno szybko dostaniesz odpowiedź, która rozwieje Twoje wątpliwości. Dzięki temu za doskonałą cenę dostaniesz dokładnie taki produkt, jakiego Ci potrzeba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here