Jak udekorować pokój małej fance „Krainy Lodu”?

0
270
Jak udekorować pokój małej fance

„Kraina Lodu” podbiła serca fanów animacji na całym świeci – zarówno tych małych, jak i nieco starszych. Bajka ta doczekała się drugiej części, a swoich wiernych fanów posiada również w Polsce. Jak zatem sprawić największą przyjemność prawdziwej miłośniczce „Krainy Lodu”? Udekorować pokój postaciami z bajki! Naklejki na ścianę Kraina Lodu będą do tego idealne.

Szybko i prosto – naklejki na ścianę

Jest to najbardziej dochodowa animacja w historii kina, która zdobyła także dwa Oscary. Trudno się więc dziwić, że dzieci (a szczególnie dziewczynki) oszalały na punkcie „Krainy Lodu”. I dlatego uwielbiają się związanymi z nią przedmiotami. Ubierają sukienki i koszulki z baśniowymi postaciami, posiadają różnego rodzaju zabawki i gadżety oraz wciąż słuchają swoich ulubionych piosenek śpiewanych przez księżniczki Annę lub Elsę. Niespodzianka w postaci dekoracji pokoju w tematyce bajki na pewno sprawi małej fance ogromną przyjemność. A co najważniejsze, zmiana wystroju dziecięcego pokoju nie musi być wcale pracochłonna. Co więcej, może się tego podjąć każdy, bez względu na stopień umiejętności. Jak to zrobić? Wystarczy kupić specjalne naklejki na ścianę Kraina Lodu, które są dostępne w sklepie naklejkidodomu.pl. Wśród oferowanych przez sklep naklejek można znaleźć wszystkich bohaterów animacji. Jest więc m.in. Anna, Elsa, Kristof, Olaf, Hans w różnych tłach i sceneriach. Z naklejkami na ścianę z Krainy Lodu każdy pokój przemieni się w królestwo Arendell.

Baśniowe dekoracje na każdą kieszeń

Naklejki na ścianę Kraina Lodu ze sklepu naklejkidodomu.pl posiadają format 60×90 cm, są więc na tyle duże żeby zrobić ogromne wrażenie na dziecku, a jednocześnie bez kłopotu zmieszczą się na każdej ścianie. Taka naklejka może stanowić tylko mały akcent lub – coś dla największych miłośników bajki – można wykonać prawdziwą kompozycję, umieszczając na ścianie kilka, różnych dekoracji tego typu. Takie naklejki z bohaterami Krainy Lodu można przykleić nie tylko na ścianach, ale także m.in. meblach i powierzchniach szklanych. Dzięki temu, że są samoprzylepne, ich montaż nie sprawi problemu, w dekoracji mogą pomagać również dzieci – są bezpieczne dla najmłodszych. Żywe kolory i matowe wykończenie sprawią, że zachwycone będą nie tylko dzieci – takie piękne dekoracje przypadną do gustu także dorosłym. Ważne jest też, że naklejki Kraina Lodu kosztują naprawdę niewiele, a dzięki nim zaoszczędzi się nawet na remoncie pokoju. W jaki sposób? Przy pomocy naklejki można zakryć porysowane lub zabrudzone miejsca na ścianach. A do tego zyska się bajeczną, oryginalną aranżację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here