Gdzie wystawić darmowe ogłoszenia nieruchomości?

0
521
Gdzie wystawić darmowe ogłoszenia nieruchomości?

Darmowe ogłoszenia nieruchomości, które są lepsze niż inne oferty? Dodaj ogłoszenie na przełomowym portalu, sprzedaj szybko działkę lub lokal użytkowy.

Co mówili Ci wszyscy, gdy udało Ci się wejść w posiadanie działki? To świetna inwestycja! Wartość ziemi będzie rosła nawet szybciej, niż lokali użytkowych. Może kiedyś coś tu zbudujesz, a jeśli nie – sprzedasz to bez problemu i to za znacznie wyższą cenę. No i właśnie przyszedł ten czas, gdy próbujesz odzyskać swoje pieniądze, a nawet na tym zarobić. Zamieszczasz więc darmowe ogłoszenia nieruchomości na popularnych portalach.

Sprzedanie działki bez pośrednika okazuje się trudne.

I niestety. Miało być pięknie, a nie jest. Nikt nie interesuje się Twoją ofertą. Nawet jeśli, zwykle kończy się na rozmowie. Oględziny działki należą do rzadkości. A wówczas, gdy już widzisz w oku potencjalnego nabywcy błysk zainteresowania, chwilę później włącza się w nim syndrom skąpca. Dotąd przyjazna osoba zaczyna targować się niczym na targu w ciepłych krajach. A Ty przecież realnie wyceniasz swoją ziemię.

Jak tego uniknąć? Rozwiązaniem nie jest bynajmniej promowanie działki w tych samych serwisach, co wcześniej. Na rynku pojawiło się Buylando.io, które całkowicie zmienia obraz współczesnej sprzedaży gruntów. Z tego portalu trafiają do Ciebie tylko zdecydowani klienci, z którymi możesz się dogadać bez problemu!

Wyobraź sobie darmowe ogłoszenia nieruchomości na miarę XXI wieku.

Do czego przyzwyczaiły Cię tradycyjne portale i większość pośredników, których widzisz na rynku? Do kompletnej nudy i sztampowości. Masz miejsce na zdjęcia i miejsce na opis. Do tego kilka rubryk do wypełnienia. Wyciągasz więc z zakamarków dysku fotografie robione jakiś czas temu. Piszesz cokolwiek, bo przecież nie robisz tego na co dzień, więc to trudne. Uzupełniasz wybiórczo dane na temat metrażu, ukształtowania terenu czy tego, co znajduje się w okolicy. A potem czekasz.

Nie tędy droga. W Buylando.io zdjęcia i nagrania Twojej działki robi profesjonalny fotograf, który zadba o to, by pokazać ją pod najlepszym kątem. Do wykonania zdjęć użyje też drona. Dzięki temu pokaże kupującym, co znajduje się nieopodal i jak piękne tereny otaczają Twoją posiadłość. A to dopiero początek współpracy.

Dodać bezpłatne ogłoszenie czy korzystać z pomocy specjalistów?

Gdy materiały zdjęciowe zostaną już zebrane, zaczynają dziać się prawdziwe czary. Montażyści tworzą z nich film, pod który podkładają klimatyczną muzykę. Co ciekawe, w filmie będzie też widać cyfrowe rysunki naniesione na nakręcony obraz. Pokażą one odległości od najbliższych atrakcji, metraż działki czy plan podziału ziemi na mniejsze parcele.

Później film i fotografie umieszczane są na dedykowanej stronie. Eksperci od sprzedaży słowem tworzą soczysty tekst, który pobudza wyobraźnię czytelnika i odpowiada na większość pytań, jakie krążą mu po głowie. Później marketingowcy wypuszczają reklamę internetową, która przekierowuje osoby zainteresowane zakupem działki prosto na Twoją stronę.

Zespół od sprzedaży prowadzi też pierwsze rozmowy z klientami.

Jak widzisz, Buylando.io stawia na rozwiązania nowoczesne, profesjonalne i przełomowe w branży. Taka usługa nie byłaby jednak kompletna, gdyby to na Tobie ciążył obowiązek rozmawiania z każdym zainteresowanym. Jest pewne ryzyko, że wówczas czekałoby Cię odbieranie telefonów od rana do wieczora. A wybranie spośród rozmówców osób, które naprawdę zdecydują się na zakup, nie należy do łatwych zadań. Zwłaszcza, że mają oni zazwyczaj dodatkowe pytania, niezależnie od tego, jak szczegółowa jest strona sprzedażowa.

Buylando.io przeprowadzi rozmowy na temat ogłoszeń nieruchomości za Ciebie. Dzięki temu będziesz rozmawiać tylko z osobami, które są niemal zdecydowane na zakup. Pozostaje pokazać im ziemię i podpisać umowę.

Zamieść ofertę w Buylando.io i sprzedaj swoją działkę za dobre pieniądze.

Wszystkie działania podejmowane przez portal wpływają na to, że wartość Twojej ziemi jest wyraźnie widoczna dla nabywców. Zamiast szukać kolejnych rozwiązań, dodaj ogłoszenie właśnie do tego serwisu. Nie istnieje łatwiejszy sposób na sprzedaż działki za cenę, która jest dla Ciebie opłacalna.

Wejdź na stronę Buylando.io i kliknij w przycisk znajdujący się w lewym dolnym rogu. W ciągu 28 sekund ekipa serwisu skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania, jakie masz w związku ze sprzedażą. Jeśli wolisz porozumiewać się za pomocą maili, zostaw swoje dane w formularzu, który wyświetli się po kliknięciu w zakładkę kontakt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here