Gdzie sprawdzą się żarówki LED Philips?

0
381
Gdzie sprawdzą się żarówki LED Philips?

Żarówki typu LED są dziś wyjątkowo popularne, głównie ze względu na swój niski pobór energii elektrycznej. Jednak w ostatnich czasach do listy zalet dołączyły kolejne, między innymi takie jak niższe ceny. Powoduje to, że porządne produkty może dzisiaj kupić praktycznie każdy. Żarówki LED Philips o mocach przekraczających 10W można zakupić już w cenach niewiele większych niż 10 złotych za sztukę. Dzięki temu każdy z nas może oszczędzać energię elektryczną, zmniejszać wysokość rachunków za prąd oraz przyczyniać się do dbałości o środowisko naturalne.

Szeroki wybór

Jeśli przyjrzymy się ofercie, jaką dla klientów indywidualnych przygotował LED Philips, znajdziemy tam naprawdę szeroki wybór żarówek. Przede wszystkim mamy dostępne moce od kilku watów – odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy 25W – do nawet kilkunastu, które są w stanie dostarczyć tyle światła, co 100-watowa żarówka z włóknem wolframowym. Mamy więc możliwość dostosowania mocy świetlnej do każdego pomieszczenia. Jeszcze niedawno lampy o mocy przekraczającej 10W były bardzo drogie, dziś to już na szczęście się zmieniło. W ofercie żarówek ledowych Philipsa tego typu lampy kosztują góra kilkanaście złotych. W zamian za te pieniądze otrzymujemy produkt, który przede wszystkim będzie długowieczny. Dobrze traktowana żarówka spokojnie wytrzyma nawet kilkanaście lat pracy po 2-3 godziny dziennie. Zazwyczaj trwałość szacuje się na około 10 tysięcy godzin. Zakładając sprawną instalację elektryczną, brak przepięć bądź iskrzenia na stykach wyłączników światła, takie wyniki są jak najbardziej do osiągnięcia.

Barwa światła

W dawnych czasach, gdy na rynku można było kupić wyłącznie żarówki tradycyjne, byliśmy skazani na jedną barwę ich światła. Określana była ona jako ciepła biała, a więc o temperaturze barwowej niższej niż 3000 Kelwinów (K). Światło takie jest żółtawe i nie każdemu pasuje, jednak kiedyś po prostu nie było wyboru. Obecnie wśród żarówek LED Philips mamy wybór wśród trzech rodzajów barwy. Jest to ciepła biała, naśladująca tradycyjne żarówki, neutralna oraz zimna biała. Ta ostatnia jest bardzo podobna do światła słonecznego i ceniona przez dużą ilość osób. Jednak ci, którzy nie lubią skrajności, mogą wybrać po prostu wariant neutralny. Oferuje on temperaturę barwową w okolicach 4000K, co daje światło o barwie przypominającej ciepłą, jednak absolutnie niewpadające w denerwującą żółć. Lampy ledowe Philipsa możemy dostać praktycznie w każdym markecie budowlanym, sklepach z oświetleniem, a także w internecie. Dzięki tej ostatniej opcji ceny mogą być jeszcze niższe, co spowoduje bardzo szybkie zwrócenie się zakupionych żarówek, z uwagi na ogromne oszczędności prądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here