Wciąż marnujesz pieniądze na upiększenie okien drobnymi dodatkami?

0
337
Wciąż marnujesz pieniądze na upiększenie okien drobnymi dodatkami?

„Za każdą zasłoną, złuszczoną, zdrapaną, kolejne, a co na końcu, wszyscy wiemy. To nie koniec jest ciekawy, tylko początek”. – Maciej Płaza.

Odrzuć te wszystkie dodatki, pozostaw jedynie efektowną zasłonę.

Okno zawsze miało to do siebie, że pani domu je upiększała na swój sposób, kwiatami, sztucznymi motylkami, sztucznymi kwiatkami lub ptaszkami. W efekcie firanka została schowana w tle, a mogłaby przecież wyróżnić się, podkreślić charakterystycznie inne elementy we wnętrzu. To zadanie może wykonać zasłona o bogatym kolorze, mocnym, żywym, trwałym, i ją znaleźć można w kategorii Zasłony wielokolorowe. Przykładowy model Trójkolorowa Zasłona Sally – kremowy brąz. Podzielona została pasami od najjaśniejszego koloru w górnej części, po najciemniejszy kolor – brąz w dolnej części materiału. Wkomponuje się ona w kolory elementów wnętrza i podkreśli je, nadając styl elegancji, czystości i dobrego smaku.

Sugerując się tym, co wniesiono na początku, ta zasłona nie wymaga dodatkowych dekoracji, które miałyby na celu urozmaicenie, czy upiększenie. Sama w sobie ma dobrze dobrane kolory, które spełniają wszystkie oczekiwania pani domu.

Wciąż marnujesz pieniądze na upiększenie okien drobnymi dodatkami?

Czasy starożytne, a nowoczesna epoka.

Na początku człowiek mieszkał w lesie, szałasie, czy jaskini, odkrywał małe rzeczy, choć wkładał w swe wynalazki wszystko. Technologia nie śniła się jeszcze w tamtych czasach. Przez wieki tworzono warunki, które były spartańskie, a dziś nie możemy sobie wyobrazić życia w tamtych odległych czasach. Dziś element domu, jakim jest okno, został wyrównany, oszlifowany z każdej strony by błyszczał na tle promieni słonecznych.

Firany gotowe, bez szycia, krojenia, cięcia nożyczkami, miarki krawieckiej, igły i nitki. Wygoda, zero pracy, tracenia czasu, same korzyści, które pojawiają się wraz z modelem Dekoracyjna Zasłona Anet w kolorach bordo oraz niebieskim na tle bieli. Dolna część pokryta kwiatami, stosowana do zawieszenia na przelotkach. Prezentuje się na karniszu estetycznie, tkanina poddaje się zagnieceniu, tworzy fale, wzór nie ma tendencji do płowienia podczas czyszczenia.

Kolejna rzecz, firany z nadrukiem zupełnie całe pokryte kwiatami o delikatnych płatkach, białych, różowych i niebieskich. Ona jest pokryta od góry do dołu nadrukiem kwiatowym, jej fascynujący wzór w pełni odda dekoracyjny styl, wizję tego, o co nam właśnie chodziło, delikatnego, a zarazem domowego klimatu, fasonu i kobiecej pomysłowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here