Studnie głębinowe Jasło

0
588
Odwierty pod studnie głębinowe

Ekowiert studnie głębinowe Jasło to profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem odwiertów pod studnie głębinowe przydomowe i przemysłowe. Wiercimy w każdym terenie, nie stanowi dla nas problemu przewiercenie się nawet przez najtwardsze pokłady skalne, niezależnie od pory roku, metodą tradycyjną na płuczkę wodną jak również za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo. Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Jasło, Krosno i okolice.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

  • profesjonalne odwierty pod studnie głębinowe odwierty wykonujemy w każdym terenie i niezależnie od pory roku. Odwierty wykonujemy metodą tradycyjną na płuczkę wodną jak również za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo.
  • lokalizację poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych i doświadczenia naszego radiestety (różdżkarz);
  • profesjonalną analizę i wycenę kosztów inwestycji;
  • dostarczenie wszelkich materiałów koniecznych do wykonania studni;
  • zabudowę studni atestowanymi rurami PCV, przeznaczonymi do wody pitnej oraz wykonanie obsypki żwirowej wokół filtra: fi 110, fi 125, fi160;
  • odcięcie ujmowanego poziomu wodonośnego od wód przypowierzchniowych za pomocą uszczelnienia cementowego;
  • pompowanie oczyszczające i konserwacja istniejących studni;
  • ustalenie zasobów wód podziemnych – pomiar wydajności wykonanej studni;
  • wykonanie szczelnej obudowy studni z kręgów betonowych z pokrywą oraz dezynfekcje wywierconej studni;

Dlaczego warto powierzyć realizacje studni firmie Ekowiert?

Wybierając ofertę naszej firmy zapewniamy Państwu profesjonalizm w realizacji, solidność, staranność i wysoka kultura pracy. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie w odwiertach studni głębinowych. Dla Ekowiert zadowolenie Klienta jest priorytetem, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na formę i warunki realizacji.

Jak działamy?

Warunki każdej podjętej realizacji ustalamy przed jej rozpoczęciem i dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Przed każdą rozpoczętą pracą oferujemy profesjonalną analizę i wycenę kosztów planowanej inwestycji.

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej analizie i badaniom geologicznym możemy określić głębokość odwiertu pod studnię. Podstawowe badania geologiczna umożliwiają określenie budowy geologicznej oraz warunków hydrologicznych na danym obszarze.

Przeprowadzona analiza umożliwia profesjonalne przygotowanie i dobranie takich parametrów jak: głębokość odwiertu, długość filtra, głębokość posadowienia filtra i średnica rur.

Podstawą umiejscowienia studni na działce jest dostępność do warstw wodonośnych. Oferujemy lokalizację poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych i doświadczenia naszego radiestety (różdżkarz).

Lokalizacja studni

Podstawą umiejscowienia studni na działce jest dostępność do warstw wodonośnych. Oferujemy lokalizację poziomów wodonośnych z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych i doświadczenia naszego radiestety (różdżkarz).

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie odwierty pod studnie były realizowane i umiejscowione zgodnie z przepisami rozporządzenia ministerialnego, które określa jej minimalne odległości od takich obiektów jak: granica działki, rów przydrożny, szambo, kanalizacja.

Jaki jest koszt wywiercenia studni?

Na koszt budowy studni głębinowej wpływa wiele różnych czynników, przede wszystkim warunki gruntowo-wodne. W zależności od tego jak płytka jest warstwa wodonośna i im większa jest jej wydajność, tym oczywiście koszty studni głębinowej będą mniejsze.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub potrzebują dokładnej wyceny planowanej inwestycji zapraszamy do kontaktu.

Adres i dane kontaktowe firmy:

Ekowiert studnie głębinowe
Łajsce 176
38-204 Tarnowiec

http://www.ekowiert.com
biuro@ekowiert.com
+48 790 640 166

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here