Sposób na czystą podłogę

0
95
Sposób na czystą podłogę

Mycie podłóg to jedna z bardziej uciążliwych prac domowych. Nie jest może trudne, jeżeli mamy do czynienia tylko z niewielką warstwą kurzu. Nieco gorzej wygląda sprawa ze sprzątaniem kuchni i łazienki. Tutaj często nawet porządne tarcie mopem i silne środki czyszczące nie pomagają. Nie każdy ma kondycję i siłę, aby na kolanach, ze szczotką w ręku pozbywać się uporczywych plam.

Jak najlepiej posprzątać mocno zabrudzoną podłogę

Nawet stosowanie coraz mocniejszych środków nie zawsze pomaga, a pozostawia po sobie nieprzyjemny, chemiczny zapach i może spowodować podrażnienia skóry lub inne reakcje alergiczne. Doskonałym wyjściem z sytuacji jest mop parowy. Urządzenie proste w obsłudze, niedrogie w eksploatacji, a przede wszystkim skutecznie czyszczące praktycznie wszystkie rodzaje podłóg. Dodatkowym atutem mopa parowego jest to, że nie wymaga stosowania mocnych środków czyszczących.

Czy mop parowy jest bardzo drogi?

Za dobrą jakość warto zapłacić. 3w1 BISSELL PowerFresh Slim Steam kosztuje około 800 złotych w firmowym sklepie. Sklep.bissell.pl oferuje na swojej stronie różne typy urządzeń do sprzątania. Są to mopy parowe i elektryczne, wielofunkcyjne odkurzacze, oczyszczacze powierza, a także sprzęt specjalistyczny, taki jak specjalne odkurzacze przeznaczone do czyszczenia sierści zwierząt domowych. Wizyta na stronie sklep.bissell.pl pomoże zrozumieć jak może wyglądać wygodne, ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie. Amerykański producent od prawie 200 lat gwarantuje swoim klientom wysoką jakość. Do oferowanych urządzeń sprzątających sklep.bissell.pl posiada również wszystkie niezbędne akcesoria – części zamienne, wymienne końcówki i nakładki, płyny do sprzątania, filtry wody i powietrza, rolki czyszczące i krążki zapachowe. Używając produktów ze sklep.bissell.pl można liczyć nie tylko na dokładne sprzątanie, ale na przyjemny i świeży zapach w mieszkaniu po zakończeniu pracy.

Jak sprząta mop parowy?

3w1 BISSELL PowerFresh Slim Steam pełni 3 funkcje. Pierwsza to pionowy mop parowy, druga ręczna myjka parowa, a trzecia to urządzenie o długim zasięgu do sprzątania trudno dostępnych miejsc. Do czyszczenia służy strumień gorącej pary, którego intensywność można regulować. Mop parowy wyposażony jest w końcówki do sprzątania różnych powierzchni, a także w przedłużane ramię które gwarantuje komfort czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo wyposażony jest w szczotkę do fug, skrobaczkę do płaskich powierzchni, nakładkę kątową do okien i trudno dostępnych miejsc oraz specjalną szczotkę z zielonym włosiem do szczelin lub pieca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here