Poznaj ciekawą ofertę metalowych mebli biurowych

0
374
Poznaj ciekawą ofertę metalowych mebli biurowych

W biurach często wykorzystuje się różnego rodzaju meble metalowe, mogą być to przykładowo szafy na dokumenty, szafy kartotekowe. Często meble metalowe mają możliwość zamykania na klucz, w ten sposób możemy chronić ważne dokumenty w firmie, możemy odpowiednio je zabezpieczyć.

Z pewnością różnego rodzaju meble metalowe to odpowiednia ochrona ważnych dla firmy dokumentów, rachunków czy też faktur. W ten sposób możemy także zadbać odpowiednio o archiwum, dokumenty związane z obsługą klientów, przykładowo umowy.

Stalowe szafy z witryną szklaną

Ciekawym pomysłem do biura mogą być szafy witrynowe, dzięki temu możemy łatwo odnaleźć dokumenty, co może znacznie usprawnić pracę w firmie. Jeżeli chcemy zaoszczędzić miejsce, możemy wykorzystać także szafy z drzwiami przesuwanymi lub też chowanymi. Dodatkowo w szafach mogą znajdować się także małe szafki zamykane na klucz, w których będziemy przechowywali ważniejsze dokumenty, gotówkę. Oczywiście szafy metalowe z drzwiami chowanymi do także bardzo praktyczne rozwiązanie, w tym przypadku skrzydła chowają się w podwójnym korpusie szafy. Dzięki temu po otwarciu mamy łatwy dostęp do wszystkich półek.

Meble metalowe na dokumenty poufne oraz niejawne

Dostępne są także certyfikowane szafy na dokumenty, mogą być to szafy z zamkiem elektronicznym, także zamykane na klucz. W dzięki temu możemy przechowywać w nich dokumenty poufne czy też niejawne. Odpowiednie zabezpieczenie pozwoli chronić dokumenty przed dostępem osób nieuprawnionych. Szafy na dokumenty specjalne będą charakteryzowały się blachą stalową o podwyższonej odporności na włamanie, możemy wykorzystać jeden lub też dwa zamki, dodatkowo rygle na krawędziach. Są to szafy, które są zgodne ze specyfikacją Ministerstwa Obrony Narodowej, czy też dostosowane do wymogów przechowywania i zabezpieczenia informacji niejawnych. Mogą posiadać półki regulowane, które dostosujemy do naszych potrzeb, przykładowo do wysokości poszczególnych skoroszytów. W szafach tego rodzaju możemy przechowywać także pieczątki, gotówkę, różnego rodzaju druki, które wymagają szczególnej ochrony. Bardzo dobrze mogą sprawdzić się w placówkach medycznych i gabinetach lekarskich do zabezpieczenia recept czy też dokumentacji medycznej.

Meble metalowe na kartoteki i dokumentację medyczną

Zakłady pracy, które zatrudniają wielu pracowników, mogą wykorzystać także szafy na kartoteki, z pewnością sprawdzą się one w budynkach administracyjnych, w placówkach medycznych. Mogą one posiadać półki o wysokości dostosowanej do różnych formatów dokumentów, przykładowo B5, A5 czy też A4. Dodatkowo mogą być to szafy wyposażone w wygodne wysuwane szuflady. Oczywiście dostępne są modele z zabezpieczeniem za pomocą kluczyka. Oferowane są także małe szafki na kółkach, które możemy ustawić pod biurkiem, dzięki czemu można łatwo uzyskać do nich dostęp. Szuflady w szafkach posiadają bardzo wygodne prowadnice teleskopowe, które dodatkowo posiadają zabezpieczenie przed wypadnięciem. Są to szafy, które mogą wytrzymać duże obciążenie, dlatego możemy przechowywać w nich duże ilości dokumentów.

Jeżeli chcemy zakupić meble metalowe do firmy, na stronie www.wyposazeniegaudia.pl można znaleźć wiele modeli szafek metalowych różnej wielkości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here