Perspektywy pracy w zawodzie technik OZE. Uprawnienia dla wszystkich odnawialnych źródeł po jednym kursie

Współczesny świat stawia przed ludźmi nowe wyzwania. Kopalne źródła energii nie tylko wpływają na otaczającą nas naturę i powietrze, którym oddychamy, ale mają też swoje limity. Dlatego zielona energia, ze słońca, wiatru, gleby i pozostałych naturalnych źródeł to przyszłość. Przyszłością jest również praca w tej branży. W kurs technik OZE opłaca się zainwestować już teraz! Którą szkołę wybrać?

Na jakich stanowiskach może pracować technik OZE?

To stosunkowo młody zawód, jak sama branża, natomiast już teraz można zdobyć uprawnienia do pracy w zawodzie, wybierając się na kurs. Po kursie praca czeka na różnych stanowiskach w wielu miejscach. Po ukończeniu kursu technik OZE możesz pracować jako: projektant instalacji, kontroler urządzeń, serwisant, kosztorysant, przedstawiciel handlowy. Jak widać montaż instalacji fotowoltaicznej bądź pomp ciepła to niejedyna opcja rozwoju swojej kariery, a wręcz to jedna z wielu dróg.

Według szacunków ekspertów branża OZE będzie potrzebowała kilkadziesiąt tysięcy fachowców w przyszłości. Zapisując się na kurs już dziś, masz szansę na stabilność finansową w przyszłości.

Kurs OZE online

Nauka przez internet to obecnie najwygodniejsza forma. Dodając do tego jeszcze tryb zaoczny, można rzec, że to szansa, której nie można przegapić. Kurs przez internet w trybie zaocznym znajdziesz w ofercie Szkoły Partnerskiej Viessmann. Dlaczego warto zajrzeć właśnie do nich? Bo współpracują z producentem urządzeń grzewczych, marką Viessmann.

W Szkole Partnerskiej Viessmann wykładają ludzie, którzy znają branże OZE, jak jeszcze raczkowała. Mają wiedzę, wieloletnie doświadczenie i umiejętność przekazywania jej w przystępny sposób.

Zapisując się na kurs technik energetyki odnawialnej w Szkole Partnerskiej Viessmann, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych! Na czym? Każde OZE (a jest ich pięć) wymaga osobnych uprawnień i wiąże się z kosztami. Jeśli wybierzesz kurs, otrzymasz dyplom dla każdego OZE, płacąc jedynie za dokument.

Dodatkowe profity z nauki

Jest jeszcze jeden plus z edukacji w Szkole Partnerskiej Viessmann. Słuchacze szkoły mogą wziąć udział w zajęciach z montażu oraz uruchamiania urządzeń marki Viessmann. Zajęcia dla nich są bezpłatne, a zdobyte umiejętności potwierdzone stosownym dokumentem. Urządzenia Viessmann to jedne z najczęściej wybieranych na rynku. Firma słynie z nowatorskich rozwiązań, komfortowych urządzeń wysokiej klasy, dlatego stawiają na nie przedsiębiorcy i osoby prywatne. Umiejętność montażu urządzeń Viessmann jest ceniona przez pracodawców. I zdecydowanie podnosi wartość CV.

Podsumowując, wybierając jeden kurs, zdajesz dwa egzaminy państwowe, otrzymujesz dyplom respektowany przez urzędy i pracodawców. Dodatkowo możesz zdobyć nowe umiejętności, bez żadnych kosztów. Brzmi dobrze.

OZE to przyszłość naszej planety. Jeśli leży Ci jej dobro na sercu, to możesz zrobić dla niej coś dobrego każdego dnia. Przy tym zarabiając atrakcyjne pieniądze.

 

Jak czyścić gotowe pergole ogrodowe?

Jak czyścić gotowe pergole ogrodowe?

0
W artykule podzielimy się z Wami wiedzą i doświadczeniem na temat efektywnego czyszczenia pergoli, niezależnie od tego, czy są one wykonane z drewna, czy...

Odwierty pod pompy ciepła, czyszczenie i pogłębianie studni: Praktyczny poradnik

0
W dzisiejszych czasach, gdzie coraz częściej zwracamy uwagę na ekologiczne i efektywne sposoby ogrzewania naszych domów oraz zapewnienia dostępu do czystej wody, studnie głębinowe...
Jak zaprojektować idealną instalację elektryczną w Twoim domu: Poradnik od A do Z

Jak zaprojektować idealną instalację elektryczną w Twoim domu: Poradnik od A do Z

0
W dzisiejszych czasach, kiedy technologia stanowi nieodłączną część naszego życia, odpowiednio zaprojektowana i zrealizowana instalacja elektryczna w domu jest kluczowa dla zapewnienia komfortu, bezpieczeństwa...
Ogród w Stylu Skandynawskim: Spokój Natury w Sercu Miasta

Ogród w Stylu Skandynawskim: Spokój Natury w Sercu Miasta

0
Ogród w Stylu Skandynawskim: Spokój Natury w Sercu Miasta Ogrody w stylu skandynawskim to oaza spokoju i harmonii, gdzie prostota form spotyka się z naturalnym...
Jak stylowo i tanio urządzić sypialnię? Co wybrać do swojej sypialni?

Jak stylowo i tanio urządzić sypialnię? Co wybrać do swojej sypialni?

0
Zależy Ci na tym, aby Twoja sypialnia została urządzona w nowoczesnym stylu, ale przy jak najmniejszych nakładach finansowych? Wiele osób uważa, że nowoczesna aranżacja...

More from this stream

Recomended