Mop Vileda – 4 zalety, które wyróżniają go na tle konkurencyjnych modeli!

0
357

Każda pani domu wie, że do utrzymania czystości niezbędny jest mop. Dzięki niemu sprawisz, że twoje podłogi będą lśniły, a w pomieszczeniach zapanuje czystość. Podczas zakupów warto dokładnie zastanowić się nad odpowiednim modelem mopa. Dobrze dobrany, nie tylko ułatwi codzienne porządki, ale może także pozytywnie wpłynąć na kondycję twojego kręgosłupa. Jaki mop wybrać? Vileda! Odpowiadamy, dlaczego warto!

1. Teleskopowa rączka

Po umyciu podłogi boli cię kręgosłup? Masz dość pochylania się oraz niewygodnej pozycji? Problem może leżeć w złej długości rączki od mopa. Każdy z nas ma inny wzrost, z tego powodu tak ważne jest, by odpowiednio wyregulować akcesoria do sprzątania. W twoim starym mopie rączka jest zbyt długa lub zbyt krótka? To właśnie przez to podczas sprzątania przyjmujesz nieodpowiednią postawę, a tym samym obciążasz kręgosłup oraz stawy, co w konsekwencji może powodować ból. Wybierając mop vileda zapomnisz o tym problemie! Posiada on teleskopowy drążek, który łatwo dopasujesz do swojego wzrostu i dzięki temu zadbasz o swój kręgosłup!

2. Mop Vileda to wygoda i perfekcyjna czystość

Wiele osób nie przepada za mopowaniem podłogi. Wszystko za sprawą uciążliwego wyżymania mopa. Niektóre modele, są tak skonstruowane, że trzeba czynność tę wykonywać ręcznie. Jest to nie tylko mało komfortowe, ale także wysoce niehigieniczne. Łatwo można zamoczyć ubranie, a jeżeli nie masz nawyku sprzątania w rękawiczkach, to wszystkie bakterie z podłogi zostaną na twoich dłoniach. Z mopem vileda nie ma takich problemów. Jest wysoce higieniczny i nie trzeba go wyżymać ręcznie.

3. Umyjesz podłogę nawet w trudno dostępnych miejscach

Musisz odsuwać szafki, żeby umyć podłogę, bo twój obecny mop jest zbyt „gruby”, żeby tam sięgnąć? Zdecyduj się na płaski mop vileda! Jego ergonomiczny kształt oraz elastyczny przegub ułatwia mycie trudno dostępnych miejsc – także tych w rogach czy pod szafkami. Używając tego rodzaju mopa zyskasz pewność, że pozbędziesz się brudu z całej powierzchni podłogi. Takie akcesorium do sprzątania szczególnie powinno znaleźć się w domu każdego właściciela zwierząt, alergika, czy rodziny z małymi dziećmi.

4. Jednym mopem umyjesz wiele powierzchni!

Teleskopowa rączka w mopie vileda, nie tylko może pozytywnie wpłynąć na kondycję twojego kręgosłupa. Dzięki niej bez problemu wyczyścisz wiele powierzchni. Przy ustawieniu jej na maksymalną długość bez problemu umyjesz ściany, czy dokładnie wytrzesz nawet bardzo głębokie półki zamontowane na dużej wysokości. Wiele doświadczonych pań domu wykorzystuje mopy z teleskopowymi uchwytami także do mycia okien. Nie muszą korzystać wtedy z drabiny Wystarczy, że wyregulują odpowiednio rączkę i mogą umyć górną część szyby, łatwo sięgając do niej mopem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here