Lazura do drewna HK-Lasur i olej Osmo – przygotuj swój drewniany taras na wiosnę

0
630
Lazura do drewna HK-Lasur i olej Osmo

Pierwsze ciepłe wiosenne dni to moment, w którym warto zadbać o odnowienie drewnianego tarasu czy drewnianych mebli ogrodowych, tak by zabezpieczyć je na obecny oraz przyszły sezon. Idealnym wyborem będą tutaj produkty marki Osmo oraz Remmers, które doskonale kryją i chronią drewniane powierzchnie.

Drewniane elementy, które są na zewnątrz budynków, ze względu na duże skrajności warunków, w jakich się znajdują, wymagają specjalnej ochrony. Duże wahania temperatury, wysoka wilgotność, czynniki biologiczne oraz promieniowanie UV znacząco przyspieszają procesy starzenia się drewna. Bardzo często wystarczy jeden sezon, by niezabezpieczone drewno uległo bardzo mocnemu zniszczeniu i nie nadawało się do dalszego użytku. Wybierając jednak wysokiej jakości ochronę w postaci lazury do drewna HK-Lasur 3w1 oraz olejów do drewna Osmo, możemy być pewni, że zabezpieczone drewno będzie chronione przez długi czas.

Lazura ochronna do drewna HK-Lasur 3w1

Lazura ochronna HK-Lasur to innowacyjny produkt, który łączy w sobie najlepsze zalety impregnatu, powłoki gruntującej oraz lazury. Popularne na rynku lazury do drewna, bardzo często wymagają stosowania impregnatu, który ma za zadanie chronić drewno przed powstawaniem przebarwień (sinizna). Kolejnym ze składników HK-Lasur jest powłoka gruntująca, która zapewnia optymalną przyczepność lazury do podłoża. Produkt 3w1, jakim jest lazura ochronna Remmers, pozwala skutecznie chronić drewnianą powierzchnię przed wilgocią, sinizną, żerowaniem os i promieniowaniem UV. Powłoka ochronna, którą tworzy lazura HK-Lasur, pozwala drewnu oddychać, zachowując przy tym wysoki poziom ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Warto wspomnieć, że regeneracja powłoki ochronnej nie wymaga szlifowania.

Powłoka ochronna Remmers HK-Lasur 3w1 to kompleksowa ochrona powierzchni, która powstaje już podczas nakładania pierwszej warstwy. Skład lazury jest oparty na rozpuszczalniku, a jedwabiście matowa lazura ochronna z powłoką gruntującą tworzy bardzo dobrą warstwę hydrofobową.

Olej tarasowy Osmo

Olej tarasowy od firmy Osmo to bezbarwna powłoka ochronna, która w składzie ma naturalne oleje roślinne, doskonała chroniące drewno na zewnątrz budynków. Olej tarasowy Osmo po nałożeniu na drewnianą powierzchnię, tworzy hydrofobową powłokę, która pozwala oddychać drewnu. Dzięki naturalnym składnikom i właściwościom mieszanki, olej tarasowy Osmo tworzy powłokę, która nie pęka, nie odpryskuje i nie łuszczy się. Warto zaznaczyć, że bezbarwny olej tarasowy zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, które powoduje szarzenie drewna. Wybór oleju do drewna Osmo jest zalecany w przypadku zabezpieczenia desek tarasowych, płotów, mebli ogrodowych, drewnianych schodów czy pergoli. Nałożona powłoka ochronna podkreśla naturalne piękno drewna bez względu na jego gatunek, tworzy wodoszczelną i oddychającą powłokę oraz jest łatwa w aplikacji, oraz renowacji.

Lazura i olej do drewna – sklep online

Jeśli szukasz profesjonalnych produktów do zabezpieczenia drewna, sprawdź sklep internetowy www.mbksklep.pl, gdzie znajdziesz wiele dedykowanych produktów do ochrony i renowacji drewnianych powierzchni oraz profesjonalne wsparcie i doradztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here