Lampy podłogowe, czyli must have każdego salonu

0
280
Lampy podłogowe, czyli must have każdego salonu

Lampy stojące to wyjątkowo funkcjonalna i efektowna forma oświetlenia. Podłogowe lampy stojące pozwalają skutecznie doświetlić dowolny kąt w mieszkaniu bez kosztownych i pracochłonnych remontów. Do tego są modne i mobilne. Czy sprawdzą się w Twoim salonie?

Jeśli szukasz alternatywy dla kinkietów, nie chcesz zmieniać instalacji czy kuć ścian, a potrzebujesz doświetlić zbyt mroczny salon, lampy stojące będą strzałem w dziesiątkę. Dzięki lampie podłogowej zagospodarujesz wolny, ciemny narożnik i wzbogacisz puste, mało wyraziste pomieszczenie o wspaniałą dekorację. Lampy podłogowe są chętnie wybierane zwłaszcza przez najemców mieszkań, ponieważ umożliwiają doświetlenie wynajmowanego M bez konieczności inwestowania w cudzy lokal. W przypadku wyprowadzki, lampę podłogową po prostu zabierasz ze sobą.

Wysoka funkcjonalność

Lampy stojące sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy dodatkowego źródła światła, a oświetlenie centralne okazuje się niewystarczające lub zbyt intensywne. Lampa podłogowa znakomicie uzupełnia strefę z zestawem wypoczynkowym i telewizorem, ponieważ tam zwykle odpoczywamy i potrzebujemy łagodnego, nastrojowego, przytulnego światła. Lampa stojąca to także integralny element wyposażenia kącika czytelniczego. Strefa wypoczynkowa z dużym, wygodnym fotelem i nowoczesną, praktyczną lampą podłogową szybko staje się ulubionym miejscem w całym mieszkaniu. Ogromnym atutem lamp stojących jest także ich mobilność. Można je bez trudu przenosić z miejsca na miejsca, co docenią zwłaszcza osoby lubiące często zmieniać aranżację salonu.

Świetny design

Lampy stojące stanowią oryginalną, użyteczną i łatwą do wprowadzenia dekorację. Rynek oświetlenia stojącego oferuje obecnie ogromną różnorodność kształtów, rozmiarów, wzorów i kolorów lamp, dlatego nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem idealnego modelu podłogowego do swojego salonu, bez względu na panujący w pomieszczeniu wystrój. Lampy podłogowe mogą posiadać jeden lub więcej kloszy – podobnie jak nóg. Różnią się także pod względem wdrożonej technologii. Nowoczesną, solidną i co ważne proekologiczną propozycją są lampy stojące LED, które mogą świecić bez przerwy niemal 6 lat i generują przyjazne dla wzroku światło.

Jaką lampę stojącą wybrać?

Przeglądając ofertę oświetlenia stojącego, możemy wybierać spośród modeli podłogowych – stawianych bezpośrednio na podłodze oraz lampek stołowych/biurkowych, które ustawia się na meblu, np. szafce. Oba typy oświetlenia świetnie się uzupełniają, więc odpowiednio dobrane i rozlokowane będą zapewniać genialną iluminację. Decyzję, jakie modele lamp stojących kupić, najlepiej podjąć, kierując się indywidualnymi potrzebami oświetleniowymi i zaplanowanym wystrojem. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i designerska lampa stojąca wkrótce stanie się dumą Twojego salonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here