Kebab box jako ekologiczne opakowanie dań typu fast food

0
379
Kebab box jako ekologiczne opakowanie dań typu fast food

Ekologiczne rozwiązania są wdrażane w każdym aspekcie naszego życia. W trosce o środowisko zostają podejmowane coraz to lepsze rozwiązania, które zastępują dotychczas stosowane i tym samym sprawiają, że generowanych jest mniej szkodliwych odpadów. Jeśli chodzi o lokale z możliwością dostawy potraw problem pojawia się przy pakowaniu ciepłych dań. Pożądane są wytrzymałe pojemniki, które jednocześnie spełnią swoje zadanie oraz będą przyjazne dla środowiska. Idealną propozycją będą wysokie kubełki kebab box stworzone z kartonu zabezpieczonego wodoodporną powłoką. Świetnie nadają się one do dań typu kebab, wszelkiego rodzaju makaronów, ryżu, a także frytek lub potraw kuchni azjatyckiej, włoskiej i orientalnej.

Rodzaje ekologicznych pudełek na gorące dania

Pudełka o nazwie kebab box dostępne są w różnych rozmiarach. Na naszej stronie znajdą Państwo małe kebab boxy – 500 ml, 750 ml, a także największe o pojemności 1000 ml. Dodatkowo występują one w kilku wariantach kolorystycznych. Podstawowe wykonane są z białego kartonu, dzięki czemu można je przyozdobić w zależności od potrzeb, pieczątką firmową, logo lub odręcznym podpisem. Dostępne są także bardziej kolorowe wersje opatrzone napisami „smacznego” w dwóch motywach do wyboru. Kebab boxy podczas stosowania nie wydzielają szkodliwych substancji, dzięki czemu są bezpieczne i odpowiednie do stosowania przy produktach żywnościowych.

Zalety opakowań typu kebab box

Opakowania kebab box są bardzo praktyczne, nie zajmują wiele miejsca, są nieprzemakalne i wyjątkowo wytrzymałe. Zamknięcie zabezpieczające pudełko podczas transportu jest bardzo wygodne i bezpieczne. Dzięki opakowaniom tego typu można także zabrać do domu niedojedzony posiłek, co zapobiega marnotrawstwu. Zaletą kebab boxów jest także ich cena oraz dostępność oraz mała waga. W dzisiejszych czasach Klienci bardzo cenią sobie możliwość dowozu, co za tym idzie zapotrzebowanie na takie opakowania staje się coraz większe. Ich estetyczny i schludny wygląd sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej lokali oferujących dania na wynos, a także klienci indywidualni. Opakowania typu kebab box stosowane w gastronomii to dobra zmiana dla środowiska. Powoli odchodzi się od styropianowym jednorazowych pojemników zastępując je papierowymi. Współcześni klienci z pewnością docenią proekologiczne działanie w postaci używania takiego rodzaju opakowań, co będzie jednocześnie w wielu przypadkach czynnikiem budującym pozytywne relacje z klientem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here