Jak zorganizować twoją kuchnię przy pomocy koszy cargo do szafki narożnej?

0
165
Jak zorganizować twoją kuchnię przy pomocy koszy cargo do szafki narożnej?

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania w małej kuchni w kształcie litery L jest bardzo ważne. Nie trzeba garnków czy elementów małego AGD upychać w zwykłych dolnych szafkach czy też szafkach górnych, do których jest trudny dostęp. Dziś podpowiemy, jak zorganizować kuchnię przy pomocy koszy cargo do szafki narożnej.

Kosze cargo do szafki narożnej – jak działają? 

Kosze cargo do szafek narożnych to produkty, które zapewniają większą ergonomię w kuchni. Kosz cargo magic zbudowany jest z dwóch części, a jedna z nich chowa się właśnie w narożniku kuchennej zabudowy. Po otwarciu frontu szafki magic corner wystarczy poruszyć uchwyt, by wysunąć do przodu i na bok jedną część szafki cargo i jednocześnie wysunąć, tę która schowana była w narożniku. Półka narożna corner gwarantuje zatem pełne wykorzystanie przestrzeni dolnej zabudowy kuchennej.     

Dlaczego kosze cargo do szafek narożnych lepiej sprawdzą się od klasycznej szafki? 

Kosz cargo zapewnia więcej miejsce do przechowywania ze względu na rozmieszczenie metalowych półek oraz ich ilość. W klasycznej narożnej szafce nie można zmieścić tylu rzeczy. W dodatku trzeba się do dolnej szafki schylić czy nawet w niej „zanurkować”. Kosz cargo pozwala na pełny wysuw, zatem wszystko można mieć pod ręką i nie trzeba wyciągać rzeczy z przodu, by dotrzeć do tych położonych głębiej. Oczywiście dodatkową przewagą jest fakt wykorzystania przestrzeni w narożniku zabudowy kuchennej przy zastosowaniu kosza cargo magic.    

Jak wykorzystać kosze cargo do szafki narożnej?  

Kosze cargo do szafki narożnej świetnie sprawdzą się do przechowywania dużych garnków, patelni czy pokrywek. Można je wykorzystać także do zamykanych koszy do segregacji śmieci. Cargo magic corner doskonale sprawdzi się do przechowywania tych rzeczy, z których korzysta się często, ale w części ukrytej w narożniku można także przechowywać te kuchenne akcesoria czy sprzęty, z których korzysta się rzadziej. Kosze cargo do szafki narożnej można równie dobrze wykorzystać do przechowywania naczyń potrzebnych na co dzień. Gdy narożnik znajduje się w pobliżu płyty grzewczej, to w takiej szafce cargo można przechowywać te produkty spożywcze, które potrzebne są najczęściej podczas przygotowywania  posiłków i zawsze powinny być pod ręką, co dotyczy także przypraw. Jeżeli szukasz wysokiej jakości koszy cargo do szafki narożnej to modele w różnych rozmiarach znajdziesz w ofercie na stronie: https://ekorex.pl/kosze-cargo-do-szafki-naroznej.         

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here