Gdyby Twoje stopy miały głos…

0
269
Skarpety męskie

Z pewnością zagłosowałyby. Głosowanie byłoby: jawne, otwarte i oczywiste. Minęło sporo czasu, od kiedy chodziliśmy na bosaka. Noszenie butów jest kwestią oczywistą podobnie jak noszenie skarpet na stopach. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie ma się nad czym rozwodzić. Skarpety to skarpety. Grunt, ażeby było wygodnie. Ale czy na pewno?

”Skarpecia pospolitość”?

Skarpety męskie jednak mogą być naprawdę wyjątkowe… Kwestia odzieżowa, zapewnienie komfortu, ciepła i wygody naszym stopom, to jest podstawa. Wiadomo, że skarpety muszą spełniać te wszystkie fundamentalne funkcje. Co byś jednak powiedział na to, ażeby Twoje stopy mogły być odziane w najbardziej odlotowe i niebanalne skarpety jakie tylko sobie możesz wyobrazić? Gdybyś na moment mógł zniżyć się do ich gruntownego poziomu to czego byś oczekiwał? Na pewno nie tylko i wyłącznie wygody…

”Skarpetowe Eldorado” w zasięgu nogi…

Lubisz grać na gitarze, jesteś muzykiem lub kochasz płyty winylowe? Świetnie. Możesz się tak nosić. Twoje stopy będą czuły się jak prawdziwe gwiazdy rocka!

Jesteś sportowcem? Pływasz, jeździsz na rowerze czy też biegasz? Nie ma problemu. Właśnie takie motywy będą reprezentowały Twoje stopy.

A może jesteś fanem filmów typu science-fiction? Lubisz oglądać: „Archiwum X”, wierzysz w UFO, interesujesz się kosmosem. Takie kosmiczne wzory także Twoje stopy mogą bez problemu przyodziać.

Lubisz zwierzęta? Masz kota na punkcie swojego kota? A może lubisz starodawne jaszczury rodem z filmu: „Jurassic Park”? Takie motywy też są dostępne i mogą niebawem zagościć na Twoich stopach.

A może jesteś szalonym matematykiem, informatykiem lub cybernetykiem i świat liczb, wzorów, prostych, krzywych i najróżniejszych brył jakie tylko są dostępne na naszej planecie – to jest to czym żyjesz na co dzień ? Twoje stopy z pewnością docenią takie precyzyjne i adekwatne podsumowanie!

Czasy anonimowości minęły bezpowrotnie. Dzisiaj każdy chce być wyjątkowy, inny i niepowtarzalny. Kupujemy różne produkty po to, ażeby zaakcentować nasz indywidualny styl. Koszula, spodnie, krawat… jasne. To jednak za mało. Posłuchaj swoich stóp – One także mają głos!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here