Garnki dla profesjonalistów – jak je wybierać?

0
478
Garnki dla profesjonalistów - jak je wybierać?

Na smak potraw wpływają nie tylko składniki dania i przyprawy, ale również naczynia, w których się gotuje. Garnki mogą różnić się między sobą rodzaj materiału, z którego powstały, jakością wykonania oraz przeznaczeniem. Innych naczyń używa się podczas gotowania na płytach indukcyjnych, a inne garnki sprawdzą się na tradycyjnych kuchenkach. Garnki WMF to produkty przeznaczone dla profesjonalistów oraz dla amatorów gotowania, dostępne pojedynczo lub w zestawach.

Dlaczego warto wybrać garnki WMF?

Garnki marki WMF to produkty najwyższej jakości — wykonane z solidnych materiałów, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, również tej profesjonalnej. Garnki WMF charakteryzują się eleganckim wyglądem, mają świetny, nowoczesny design odmieniający oblicze kuchni. Wytrzymałe garnki posłużą przez wiele lat, są lekkie, ale bardzo solidne. Dostępne w wielu rozmiarach, dlatego łatwo je dobrać do swoich potrzeb. Wszystkie garnki WMF to produkty, które z łatwością udaje się wyczyścić, są odporne na wysoką temperaturę. Producent zastosował unikalną powłokę, która zapobiega przywieraniu żywności i ułatwia mycie naczyń.

Jakie garnki wybrać do swojej kuchni?

Wśród garnków WMF z łatwością znajdzie się naczynia o różnej pojemności, garnki do zapiekania, gotowania na parze oraz patelnie. Można zdecydować się na gotowy komplet garnków. Zaletą tego rozwiązania jest otrzymanie naczyń o różnych pojemnościach, odmiennym zastosowaniu. Wszystkie elementy zestawu są wykonane starannie, mają ten sam design, co znacząco wpływa na estetykę naczyń. Uniwersalne garnki WMF można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek dzięki zastosowaniu specjalnego dna — trójwarstwowego. Takich garnków więc można bez problemu używać, gotując na płycie indukcyjnej lub na gazie. Do wszystkich naczyń dołączone są dedykowane pokrywki. Duże uchwyty gwarantują wysoki komfort podczas gotowania. Pokrywka idealnie pasuje do naczynia, zapewnia bezpieczeństwo i pięknie się prezentuje w kuchni.

Garnki w nowoczesnej kuchni

Nowoczesne kuchnie, urządzone w stylu minimalistycznym wymagają atrakcyjnych i awangardowych naczyń do gotowania. Czerwone lub różowe zestawy garnków WMF przyciągają spojrzenia, świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, są niezwykle odporne i sprawiają, że gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Garnek można łatwo utrzymać w czystości, nie traci on swojego naturalnego koloru, nie odbarwia się i jest niewrażliwy na uszkodzenia. Równie atrakcyjne są czarne garnki ze srebrnymi elementami — klasyczny design pasuje do każdej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here