Dlaczego warto jest zakupić saturator do wody SodaStream?

0
450
Dlaczego warto jest zakupić saturator do wody SodaStream?

Spożywanie minimum dwóch litrów wody dziennie odgrywa bardzo ważną rolę i pozwala zachować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim doskonałe samopoczucie. O wypijaniu wystarczającej ilości wody warto pamiętać przede wszystkim w upalne dni lata – wtedy doskonale sprawdzi się możliwość przygotowania domowej wody gazowanej z wykorzystaniem urządzenia SodaStream. Odpowiednie nawodnienie organizmu to gwarancja zdrowej i zadbanej skóry, a także doskonałe oczyszczenie nerek i całego układu moczowego. Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego ludzkiego organizmu.

Saturator wody SodaStream

Zakup wody mineralnej gazowanej lub niegazowanej to wydatek nawet kilkunastu złotych za sześć butelek. W perspektywie miesiąca czy całego roku to znaczne obciążenie domowego budżetu, szczególnie przy dużej rodzinie. Nie bez znaczenia jest również liczba produkowanych w ten sposób śmieci, gdyż plastikowe butelki stanowią bardzo duży odsetek zbędnych produktów, które później nie zawsze można poddać recyklingowi. Zakup saturatora do wody SodaStream pozwala na tworzenie wody gazowanej. Ten rodzaj wody najchętniej wybierany jest przez licznych polskich konsumentów. Dzięki temu syfon do wody stanowi bardzo dobrą alternatywę dla butelkowanych napojów gazowanych.

Saturator SodaStream gazuje wodę w butelce za pomocą cylindra z gazem CO2 (czyli z dwutlenkiem węgla). Szacuje się, że jeden nabój pozwala na przygotowanie nawet 60l wody gazowanej, co w przeliczeniu daje około 40 butelek o klasycznej pojemności 1,5 l. Koszt zakupu urządzenia jakim jest saturator zwraca się zatem, co najwyżej przeciągu kilku miesięcy. Korzystając z niego można wybrać stopień nagazowania wody, tworząc wodę zarówno mocno gazowaną, jak również średnio gazowaną. Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Saturator SodaStream jest bezprzewodowy, a więc do swojego działania nie potrzebuję prądu. Nowoczesny design sprawia, że doskonale prezentuje się na kuchennym blacie czy w innym wybranym pomieszczeniu w domu. Z powodzeniem może być on również wykorzystywany w miejscach bardziej komercyjnych, jak na przykład w biurze.

Smakowe dodatki do wody gazowanej

Niewątpliwą zaletą urządzenia SodaStream jest możliwość dokupienia smakowych dodatków do wody (tak zwane syropy smakowe np smak coca cola). Dzięki temu można tworzyć gazowane napoje znane wszystkim ze sklepowych półek w domowym zaciszu.  Do zwykłej gazowanej wody można również z powodzeniem dodać świeże owoce czy liście mięty tworząc ulubiony napój za którym przepadają wszyscy domownicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here